(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Стаціонарний WiMAX інтернет від Freshtel

БЕЗПРОВІДНИЙ WiMAX 802.16 ІНТЕРНЕТ:

Интернет от Alternet

WIMAX інтернет від Freshtel (Alternet)  

Що таке WiMax?


WiMax - це спосіб швидкого та надійного доступу в бездротовий інтернет. Незалежно від вашого розташування - будинок, робота, вулиця - ви зможете займатися потрібними справами за допомогою інтернету та ноутбука. Ми вважаємо, що WiMax здатний перевернути світ, тому що він дає можливість виконувати роботу з проектів у будь-якому місці і відкриває доступ до всіх ваших бізнес-додатків.

Найчастіше люди цікавляться, як правильно розшифровувати WiMax. WiMAX: Worldwide Interoperability for Microwave Access , що означає «Міжнародна взаємодія для мікрохвильового доступу». Це означає, що всі разом намагалися винайти для вас найгіднішу технологію.

Який принцип роботи WiMax?


WiMax дає можливість передати необхідні дані через радіоканал (на зразок стільникового зв'язку) в умовах міста, незважаючи на будівлі, дерева або погоду. Передавачі WiMax монтуються провайдерами в різних міських районах і відкривають можливість підключення до інтернету в доступних межах дії мережі, використовуючи комп'ютер або мобільний телефон, який здатний підтримувати WiMax. Крім доступу до інтернету WiMax може бути використаний для голосового та відео-зв'язку високої якості.  

Приклад побудови мережі WiMAX

Пример построения сети WiMAX 

Які технічні характеристики WiMax?


* Радіус дії: до 50 км.
* Найвища швидкість: до 70 Мбіт/с на один сектор однієї основної станції. Середньостатистична основна станція має приблизно шість секторів.
* Спектральна ефективність: до 5 біт/сек/Гц

* Робоча частота: 2-11 ГГц.
* Покриття: збільшені здатності проводити роботи поза прямою видимістю здатні значно покращувати якість покриття території, що обслуговується.

Наскільки безпечний WiMax?


Оборудование WiMax


Спочатку з погляду здоров'я здоров'я. Можливо, ви не знаєте, але частоти, з якими працює WiMax вже не один рік були використані військовими, тому поява WiMax ситуацію не погіршила. WiMax не є більш небезпечним для здоров'я, ніж звичайний стільниковий зв'язок. Чи не можна залишити без уваги питання безпеки передачі даних по WiMax для бізнесу? WiMAX використовується потрійне шифрування даних за допомогою алгоритму DES 3. Аутентифікація підтримується як частина взаємного рівня цифрових сертифікатів Х.509 (РК1). Пристрої WiMAX мають унікальні сертифікати, один для цього типу пристроїв, один для цього виробника. По суті, досягається захист потоків даних, що заслуговує на повну довіру. Тому на базі WiMax навіть з'являються віртуальні приватні, конфіденційні мережі (VPN). Вони дають можливість сформувати захищені коридори, що служать передачі інформації як віддаленим користувачам, і зі співробітниками компанії.  

Що потрібно для підключення?


Зателефонувати за номером (044) 3322333 та замовити перевірку присутності сигналу.
Після вдало проведеної перевірки буде здійснено монтаж обладнання та підписано договір на надання послуг.

Карта покриття


Карта покрытия Alternet