Типові рішення щодо посилення мобільного зв'язку


GSM репітер   приймає сигнал, посилює його та передає мобільним пристроям. Принцип роботи репітера досить простий і зрозумілий, але перед тим, як   замовити встановлення gsm репітера   необхідно розібратися, що ж собою являє цей пристрій.

GSM   ретранслятор   – це проміжна ланка між абонентом та базовою станцією GSM провайдера. Рівень сигналу може погіршуватися з різних причин, наприклад, через перенесення базової станції або навантаження мережі. Цікаво, що якість сигналу залежить від тарифного плану, чим він дешевший, тим більше перевантаження мережі, і тим гірший сигнал.

Репітер дозволяє створити в офісі комфортні умови для роботи. Крім того, при необхідності репітер дозволяє значно підвищити потужність сигналу. Перед тим як   купити репітер   gsm   потрібно визначитись, який пристрій Вам необхідний. Якщо Вам важко самостійно вибрати репітер, зверніться до фахівців нашої компанії, вони допоможуть Вам підібрати хороший і надійний пристрій.

Устаткування для мереж стільникових операторів Київстар, МТС, Life, Інтертелеком, ТріМоб

Монтаж підсилювача gsm   - Досить проста процедура. Багато хто стравляється з установкою та настойкою ретранслятора самостійно. До послуг фахівців зазвичай вдаються лише у складних ситуаціях. Допомога спеціалістів, наприклад, актуальна, якщо приміщення, в якому планується   установка gsm репітера має непросте планування. І тут фахівці допоможуть правильно розрахувати діаграми спрямованості антен. При самостійному встановленні на це також потрібно звернути увагу. Правильно підібране обладнання, монтаж та налаштування системи гарантують якісне   посилення стільникового сигналу,   і стільниковий зв'язок функціонуватиме надійно. До речі, добре себе зарекомендувала продукція компанії   Picocell .

Якщо Ви вирішили встановити обладнання самостійно, необхідно звернути увагу на сектор випромінювання сигналу, який захоплює антена, т.к. навіть якщо пристрій підібраний із запасом потужності, потрібно правильно розташувати антени, щоб сигнал приймався нормально. Якщо антени будуть встановлені неправильно, може виникнути закольцювання сигналу, що може призвести до поломки обладнання або як мінімум   посилення сигналу GSM   не забезпечуватиметься, доки Ви не встановите антени правильно.