(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Супутникове телебачення у Києві та Київській області

Супутникове ТБ

Наша компанія продає супутникове обладнання та проводить його встановлення (пропозиція діє у Києві та Київській області). Також ми даємо гарантію на обладнання, яке встановлюємо, та на проведені монтажні роботи.

В даний час про супутникове телебачення чув кожен. Таке телебачення пропонує Вам велику кількість каналів, що приймаються, їх відмінна цифрова якість, а також канали HD, Dolby Digital 5.1 і 3D- канали.

Щоб Ви змогли легше визначитися з вибором, представляємо Вам чотири основні категорії, на які можна поділити супутникове телебачення:


 • Супутникове телебачення без абонплати
 • Комбіноване супутникове телебачення
 • Супутникове телебачення з абонплатою
 • Супутникове телебачення, що має високу чіткість HD-1080 (тобто High-Definition, з роздільною здатністю 1080i)


З супутниковим телебаченням без абонплати будуть доступні канали без кодування. Вам за них не потрібно буде платити абонплату. Ви зможете дивитися понад тридцять українських каналів, тридцять російських каналів, наприклад, ГРТ, Євроновини, РТР планета тощо. Крім того, Вам стануть доступними майже п'ять сотень популярних європейських каналів різної тематики (новини, спорт, музика, наука, природа, політика). Ви зможете дивитися канали як з перекладом, так і без. З усього різноманіття Ви знайдете той канал, який буде Вам до душі.

Супутникове телебачення з абонплатою надасть Вам багато кодованих каналів, для перегляду яких Вам потрібна картка доступу. Велика кількість таких каналів не транслює реклами, що є безперечним плюсом. Наприклад, платний канал – канал НТВ плюс. Він пропонує своїм глядачам понад п'ятдесят російськомовних каналів різної тематики. Зображення буде чітким, без перешкод та спотворень. Якість трансляції не залежить від популярності чи вартості.

Комбіноване супутникове телебачення є комбінацією безкоштовного і платного телебачення. Це дає глядачеві ще більший вибір каналів. Він зможе обирати російськомовні чи іноземні канали будь-якої тематики. Завдяки такому ТБ Вам стане доступний практично будь-який канал зі всього світу, Ви матимете повний пакет потрібної інформації.

Супутникове телебачення, що має високу чіткість HD-1080 , відрізняється абсолютно реалістичним зображенням, чіткими насиченими кольорами. Таке зображення перенесе свого глядача у небезпечний світ пригод та наукових знань. Фільми та програми HD відтворюватимуться у форматі 16:9, завдяки чому зображення буде абсолютно повним та чітким. HDTV пропонує глядачеві більш широкий колірний спектр, зображення на екрані виглядають більш насиченими і глибшими, що забезпечує їх максимальну реалістичність. HDTV буде чітко виглядати на LCD та плазмових панелях великих розмірів. Однак найголовніша умова, яка потрібна для бездоганної якості, – це підтримка формату FULL HD вашим телевізором.

Для того, щоб встановити супутникове телебачення, необхідно:


 • визначити місце, де буде встановлена антена;
 • провести монтаж кронштейна чи трубостійки;
 • встановити конвертери та мультифіди;
 • прикріпити антену до кронштейна (трубостійкої) та провести коригування антени на супутник;
 • прикріпити комутатор (DiseqC);
 • скоригувати на супутники конвертери;
 • пробурити отвір для кабелю;
 • прокласти кабель до ТВ тюнера від супутникової антени (відкритий спосіб);
 • підключити супутникове ТБ тюнера до телевізора;
 • налаштувати супутникові канали;


Після завершення всіх робіт ми продемонструємо Вам працездатність усієї супутникової системи.  

Список безкоштовних супутникових каналів:

Бесплатное спутниковое телевидение