Способи оплати товарів в інтернет магазині Ватага Телеком


  Готівковий розрахунок


Найпоширеніший спосіб оплати товарів. Виготовляється готівкою у нашому офісі або кур'єрі при доставці замовлення. При доставці кур'єр виписує вам товарний чек та гарантійний талон на товар.

Також Ви маєте можливість забрати замовлення в офісі кур'єрської служби Нова Пошта без передоплати. У цьому випадку відправка буде здійснюватися післяплатою . Додатково необхідно буде сплатити вартість послуг доставки до Вашого населеного пункту.

* - у деяких випадках може знадобитися зробити передоплату за товар. Передплата є гарантією того, що Ви прийдете за посилкою і нам не доведеться оплачувати "неправдиву" відправку товару. Безготівковий розрахунок

Для юридичних осіб (з урахуванням ПДВ):
Після прийому замовлення ми виставимо рахунок для оплати. При отриманні товару виписуються бухгалтерські документи: оригінал рахунки, товарна та податкова накладні.

Для юридичних осіб від ФОП (без ПДВ):
Після прийому замовлення ми виставимо рахунок для оплати. При отриманні товару виписуються бухгалтерські документи: оригінал рахунки, товарна та податкова накладні.

Для приватних покупців (без ПДВ):
Після прийому замовлення ми надамо рахунок, який ви можете сплатити у відділенні будь-якого банку. При отриманні товару виписуються бухгалтерські документи : оригінал рахунки, товарна накладна . Кредит Оплата частинами від Приватбанку від Ватага Телеком
Оплата частинами від Приватбанку