Відеоспостереження

Охоронне відеоспостереження   – це найпопулярніший технічний засіб безпеки. Охоронне відеоспостереження дозволяє значно знизити ризик несанкціонованого проникнення на той чи інший об'єкт. Система відеоспостереження включає відеокамери, відеореєстратор, монітор. Зображення, що знімається відеокамерою, передається на відеореєстратор і виводиться на монітор.

Системи охоронного відеоспостереження можуть бути провідними та бездротовими, цифровими та аналоговими. Якість цифрових систем набагато вища, ніж якість аналогових, але і, відповідно, коштують такі системи дещо дорожче. Цифрові охоронні системи відеоспостереження дозволять убезпечити будь-який об'єкт.

Встановлення охоронної системи відеоспостереження дозволяє позбутися багатьох проблем з охорони об'єкта. Такі системи використовуються як невеликими, і дуже великими організаціями. Також такі системи встановлюються у приватних будинках.

Цифрові системи відеоспостереження дозволяють стежити за об'єктом по монітору. А якщо зловмисник потрапить на об'єкт, за допомогою запису системи відеоспостереження Ви зможете скласти фоторобот злочинця.

Сьогодні   системи відеонагляду   використовується у різних сферах. Вони встановлюються у магазинах, на автостоянках, у гаражах, на складах тощо. Цифрове відеоспостереження використовується для віддаленого контролю за діяльністю співробітників в офісі. Цифрові системи відеоспостереження – це найбільш популярний та практично незамінний технічний засіб безпеки.

Віддалене відеоспостереження   дозволяє убезпечити об'єкт і дозволяє заощадити кошти. Вартість найдешевшої системи відеоспостереження становить орієнтовно 150 $, максимальної вартості немає межі. Але навіть найдорожчий технічний засіб швидко окупається. Охоронне відеоспостереження дозволить надійно убезпечити об'єкт.

Наша компанія пропонує і аналогові та цифрові системи відеоспостереження. Ми не тільки продаємо, а й займаємось установкою охоронних систем відеоспостереження. У нашому магазині представлені різні системи відеоспостереження від бюджетних варіантів до найдорожчих. Телефонуйте нам, і висококваліфіковані співробітники нашої компанії дадуть відповіді на будь-які питання в галузі охоронних систем.