(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Мобільний інтернет 3G/4G

Бездротовий 3G інтернет

На сучасному розвитку інтернету своє поширення отримав так званий 3G інтернет , який у нашій державі помилково називають 4G, але до 4G технології йому ще далеко. Дротовий інтернет явище поширене і вже не нове, зручне і звичне. Однак бувають ситуації, коли Ви знаходитесь, наприклад, за містом, і Вам терміново знадобився інтернет – надіслати важливий лист до начальства. У таких випадках стане в нагоді технологія бездротового мобільного інтернету 3G.

Мобильный ИнтернетЩо таке 3G інтернет?

Мобільний інтернет 3G – це технологія передачі інформації на відстані, яка відноситься до третього покоління. У разі ми розглядаємо високошвидкісний варіант бездротової передачі. За допомогою цих технологій здійснюється доступ до послуг світової мережі Інтернет за допомогою високошвидкісного мобільного доступу. Нова технологія 3G СДМА, яка останнім часом поширена в Україні (на основі CDMA EVDO Rev.A-, MTC Коннект, Peoplenet, Intertelecom), витісняє повільний та невигідний інтернет GSM (EDGE та GPRS). У нашу країну поступово проникає та поширюється технологія передачі інформації WiMAx (оператори Київстар, Жираф, Frashtel та інші). Основними перевагами та перевагами 3G технологій є низькі тарифи та високошвидкісний доступ в інтернет.

Що потрібно для підключення?

Вибрати оператора зв'язку , який надає послуги 3G інтернету та обладнання ( 3G модем ) .

Найпоширенішим обладнанням для підключення до 3G інтернету на сьогоднішній день є модем 3G USB. На вигляд модем нагадує флешку і підходить до будь-якого сучасного ноутбука, комп'ютера або нетбука, де є роз'єм для USB. Велике поширення та популярність 3G модем отримав внаслідок того, що його можна просто дістати з сумки чи кишені і, підключивши до комп'ютера, здійснити доступ до мережі Інтернет.

Дізнатися інформацію щодо тарифів, покриття мережі та обладнання можна за тел. (044) 332-23-33

Бездротовий мобільний 3G інтернет + WiFi


При підключенні Вашого ноутбука або будь-яких інших пристроїв бездротової мережі дуже зручно користуватися 3G Wi-Fi Роутером.

Принцип дії цього пристрою - 3g модем підключається до WiFi-роутера, який розподіляє доступ до мобільного інтернету через мережний кабель або за технологією WiFi на всі можливі пристрої: нетбук, ноутбук, комп'ютер, iPhone, PlayStation, супутниковий TV-тюнер.

Всі ці пристрої поєднуються в одну спільну локальну мережу.

Бездротовий мобільний 3G інтернет у Києві та області.