(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Як посилити сигнал мережі в офісі?

Робота в офісі пов'язана з прийомом, обробкою, передачею та збереженням інформації. Великі обсяги даних передається за допомогою мобільного зв'язку. Стільниковий зв'язок в офісній діяльності – це не просто засіб зв'язку, це важливий та ефективний інструмент ведення справ. За допомогою мобільного телефону приймаються, обробляються замовлення, ведуться особисті та ділові переговори тощо.

Досить часто офіс оточений іншими комерційними будинками та житловими спорудами, які заглушають сигнал стільникового зв'язку. Також сигнал може погіршуватися через перенесення базової станції оператора. Виходом із такої ситуації є встановлення GSM репітера .

Усилить сигнал GSM в офисе

У комплексну систему посилення мобільного зв'язку входить зовнішня антена (донор), основний блок та кілька внутрішніх антен. На даху або стіні будівлі встановлюється зовнішня антена, яка приймає сигнал від базової станції (вишок операторів стільникового зв'язку). Отриманий сигнал очищається від перешкод і переважно блоці репітера посилюється. Після цього сигнал транслюється на внутрішні антени, що передають оброблений сигнал на мобільні телефони користувачів. Внутрішні антени встановлюються на стінах чи стелі приміщення.

Підсиливши стільниковий зв'язок GSM в офісі , Ви зможете ефективно організувати трудовий процес. Сучасні технології дозволяють посилити сигнал 3G інтернету CDMA провайдерів (Інтертелеком, Peoplenet, 3Моб).

При монтажі обладнання кабельні маршрути, антени та іншу апаратуру можна встановити зовсім непомітно, відвідувачам та працівникам офісу не заважатимуть жодні дроти та шнури. Після установки GSM репітера, Ви можете зовсім забути про погану якість сигналу.

Не варто переживати, що у разі зміни офісу Вам доведеться знову купувати та встановлювати пристрій посилення. При переїзді Ви зможете демонтувати раніше встановлене обладнання та використовувати його в іншому місці. Підсилювач GSM/CDMA/3G сигналу – просто незамінна річ у будь-якому офісі.

Для ведення бізнесу дуже важлива мобільність та ефективність управління. Тим, хто постійно рухається, ми можемо встановити підсилювач зв'язку прямо в автомобіль.