(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Сьогодні існує так багато моделей стільникових телефонів, що практично кожен у житті стикався з проблемою – який телефон вибрати. Слайдер, розкладачка, моноблок, новий тренд – смартфон. Кожен варіант має свої переваги та недоліки, тому вибір тієї чи іншої моделі багато в чому залежатиме від завдань, з якими потрібно буде впоратися з цим телефоном.

Моноблок – це класична модель телефону, яка підійде тим, хто шукає максимально зручний та не дуже функціональний варіант. Дані моделі телефонів дуже надійні, тому що в їхньому корпусі практично немає рухомих деталей. Недоліки моноблоків – тихий динамік, малочутливий мікрофон.


Розкладачка - це іміджева модель телефону, розрахована в основному на жіночу аудиторію. Переваги даної моделі в тому, що динамік та мікрофон розташовані таким чином, що забезпечує найкращу якість звуку. Недоліки - по-перше, механізм даного телефону розрахований на певну кількість відкриттів-закриттів, по-друге, сам корпус розкладачок досить крихкий.

Слайдер - універсальна модель, що підходить практично кожному. Цей телефон має досить великий екран і зручну клавіатуру. Розкриваються ці моделі одним рухом руки. Також слайдери досить міцні. Незручність у тому, що весь тягар перенесено на верхню частину екрана, це робить проблематичним набір повідомлень.

Смартфони відрізняються від звичайних телефонів тим, що мають операційну систему. Даний факт дозволяє даній моделі телефонів виконувати ряд наступних функцій: відправлення електронних листів, робота з текстовими документами та електронними таблицями, використання різних програм та багато іншого.

З часом функціональні межі між різними моделями телефонів стираються. Зараз надіслати електронний лист або попрацювати з текстовим документом можна за допомогою розкладачки або слайдера. Різниця тільки у формі, кольоровому та дизайнерському рішенні. Тому можна iPhone купити дешево або придбати дорогий моноблок, нічого не втративши у функціональності.