(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Як перший комп'ютер для школяра оптимальним варіантом є нетбук. Спочатку створювався для дітей з країн, що розвиваються, він знаходиться в тій же ціновій категорії, що і смартфони, тому, пропонуючи своєму синові або дочці на вибір покупку нового смартфона або нетбука можна бути майже впевненим у тому, що ваша дитина вибере комп'ютер.

Запропонувавши своєму чаду вибір, найкраще, попередньо переглянути каталог мобільних телефонів , найсмачніше, залишивши на потім. Оскільки найсмачнішим і повинен виявитися нетбук, то дуже важливо правильно подати інформацію про нього, так щоб дитина сама прийняла рішення про те, що їй потрібна саме нетбук. Однією з переваг нетбука, з погляду виховання школяра, є якраз його недоліки, а саме: невисока продуктивність, невеликі розміри екрану та не надто зручна клавіатура. Все це не сприятиме тому, що дитина проводитиме за таким комп'ютером цілі дні, а ним користуватиметься лише тоді, коли це дійсно необхідно.

Оскільки нетбук непогано працює з будь-якими офісними програмами, то його можна використовувати як друкарську машинку для створення невеликих документів, набирати на ньому великі тексти - занадто стомлююче заняття. Не дуже висока продуктивність нетбука, не дозволяє використовувати його як іграшку, оскільки сучасна 3D графіка нетбука не по зубах. Однак на ньому дуже добре підуть нескладні флеш ігри, що безкоштовно надаються багатьма Інтернет ресурсами, такі як шахи та шашки, якщо ваша дитина до них пристраститься - це піде йому тільки на користь.

Ще однією перевагою сучасних нетбуків є, те, що вони працюють під управлінням тих самих операційних систем, що і звичайні комп'ютери, саме: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і linux. Таким чином, дитина, розпочавши своє знайомство з комп'ютерами з нетбука, з раннього віку почне знайомитися з тим програмним забезпеченням, з яким йому доведеться мати справу в дорослому житті. Зрозуміло, коли він виросте версії цих операційних систем, будуть вже іншими, але основні принципи роботи з ними навряд чи зміняться, як не змінилися вони з windows 95, незважаючи на те, що минуло вже п'ятнадцять років. Хоча, хто його знає, що там буде за наступні десять, п'ятнадцять років. Цілком можливо, що законодавці мод у комп'ютерному світі на той час будуть інші.