(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(
4G сеть Киевстар в Украине

12 квітня Київстар отримав усі ліцензії на право запуску мобільного 4G-інтернету в Україні. Він придбав на аукціонах найбільше частотного спектру для розвитку 4G-зв'язку: у 2600-му діапазоні – 30 МГц, у 1800 діапазоні – 70 МГц.

Для ефективного використання спектру та забезпечення найбільшої кількості абонентів доступом до сучасних технологій, Київстар встановив максимальну кількість базових станцій у діапазоні 2600 МГц. 512 базових станцій, розташовані в місцях максимального навантаження на мережу в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові, Тернополі, Вінниці, Ужгороді, Хмельницькому, на курортах та в пунктах перетину кордонів: Затока, Кароліно-Бугаз, Кирилівка, Ясіня, Поляниця, Чоп, Рава-Руська, Старовойтово, Краковець, Устилуг, Шегині.

«Ми інвестували майже 4 млрд грн у запуск 4G, без урахування витрат на розвиток мережі – більше конкурентів – розуміючи, що доступ до нових технологій має мати кожен абонент Київстар. Ми чекаємо на можливість запустити мобільний інтернет четвертого покоління в діапазоні 1800 МГц, щоб забезпечити суцільне покриття 4G», – каже Петро Чернишов, президент Київстар, СЕО Бізнес Єдиниці Євразія VEON.

Запуск 4G на частотах 1800 МГц відбудеться не раніше липня . По-перше, це умова видачі ліцензій, по-друге, всі три оператори мають провести реформування – обмін частотами. Технічні роботи проводяться синхронно трьома гравцями вночі, щоб абоненти не відчули навіть незначного погіршення зв'язку. Завдяки реформінгу всі три оператори мобільного зв'язку України отримають безперервні лінії радіочастот, що дасть їм можливість надавати абонентам якісніший та швидкісний мобільний інтернет 4G.

4G надається без додаткової плати згідно з чинними тарифними планами всім абонентам Київстар, чия USIM-карта та смартфон підтримують цю технологію. Київстар надає швидкісний мобільний інтернет із максимальною теоретичною швидкістю передачі даних у діапазоні 2600 МГц до 300 Мбіт/с, а після запуску 4G у діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с.