(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Нарешті компанія Apple випустила всіма очікуваний планшет iPad. Як заявив Стів Джобс, iPad стане сполучною ланкою між iPhone та iMac. Пристрій має інтерфейс, схожий на iPhone, що допоможе споживачам швидше освоїтися з новим девайсом. Оскільки вихід iPad очікувався в 2008 і 2009 рр., багато шанувальників компанії Apple з нетерпінням чекали цієї події.

{img} src="http://vataga.com.ua/published/publicdata/FTP00001490NEW/attachments/SC/images/ipad.jpg" height="202" width="323">

Багатофункціональність нового планшета

Сьогодні споживачі потребують мобільних пристроїв, які поєднують у собі відразу кілька функцій: якісний доступ до інтернет-ресурсів із розважальним чи інформаційним контентом. Саме таким девайсом став iPad від Apple. Він дозволяє переглядати фотографії та електронні листи, відеоролики та фільми. Ознайомитись із медіа-контентом допоможе медіаплеєр, який за функціональністю наближається до iTunes. Екран стосується сторін 4:3. Розблокування пристрою відбувається аналогічно iPhone . Клавіатура дуже схожа на клавіатуру iPhone, але більших розмірів.

Робота з фотографіями, файлами PDF та перегляд фільмів

Виконання всіх операцій із фотографіями на iPad не відрізняється від роботи з iPhone. Звичайно, наявність великого екрану на новому планшеті значно полегшує перегляд фото та роботу з ними. Відкриття файлів PDF також не відрізняється від iPhone. Для цього використається нове вікно.
За допомогою iPad можна переглядати фільми, телепередачі, подкасти, прослуховувати аудіокниги на iTunes Store, а також отримати доступ до ITunes U. Крім того, календар iPad – це майже повноцінний органайзер із можливістю перегляду географічних карт.
Екран планшет має великі кути огляду. Переглядати широкоформатні фільми не дуже зручно, оскільки iPad підтримує лише стандартне співвідношення сторін екрану – 4:3. Обідок екрану займає майже 20% передньої панелі. Однак усі недоліки компенсує невелику вагу та тонкий корпус iPad.

Новий планшет оснащений процесором власної розробки Apple

Процесор A4 Apple, яким забезпечений iPad, це власна розробка компанії. Крім того, iPad оснащується флеш-накопичувачами розміром 16-64 Гб. Також реалізовано підтримку Bluetooth 2.1, EDR, 802.11n. На корпусі розташований 30-піновий роз'єм, мікрофон та динамік. Якщо врахувати, що заряду батареї вистачає майже на 10 годин (режим відтворення відео), можна вважати iPad ідеальним пристроєм для веб-серфінгу та перегляду фільмів.

iPad сумісний із додатками iPhone

Всі програми від сторонніх виробників підтримуються iPad, але тип таких програм поки що не визначено. Запуск програмного забезпечення можливий за допомогою режиму емуляції та збереження розмірів екрана телефонів, а також у режимі подвійної піксельності — низька роздільна здатність зображення. Все це слушно і для ігор iPhone. Компанія Apple заявила про підтримку розробників та випуск SDK.

Ігри для iPad

Планшет дозволяє адаптувати найпопулярніші ігри, такі як Need For Speed. У порівнянні з Apple iPhone автомобіль BMW на екрані iPad виглядає більш реалістично, хоча про повний реалізм поки що говорити рано. Але використання сенсорних технологій скрашує всі недоліки графіки. Ще одна портована гра – MLB, симулятор бейсболу.

Читання книг, робота з документами та синхронізація з ПК

Любителі почитати знайдуть програму iBooks, яка відкриває доступ до книгарні. Тепер для читачів є перегортання книг, зміна їх розміру, вибір сторінки для читання.
Також до послуг споживачів програми для роботи з різними видами документів. Презентації можна підготувати в iWork, а текстовий редактор Pages має всі необхідні функції для роботи з текстом. Комплект iWork коштує $30, а кожен окремий додаток коштуватиме $9,99.
Синхронізувати iPad з ПК можна через 30-пінове кабельне з'єднання за допомогою iTunes, при цьому синхронізація зачіпає всі дані: музику, контакти, календар, відео, фото та програми. Всі служби, завантажені в iPhone, успішно синхронізуються з iPad.

Формат SIM-карток iPad

У новому планшеті iPad використовується нестандартний формат SIM-картки. Її розмір складає 12 на 15 мм. Оскільки такі карти раніше не використовувалися, надання її буде залежати тільки від оператора. Звичайно, якщо iPad набуде широкого поширення і буде популярним, багатьом операторам доведеться подумати про підтримку таких SIM-карт.