(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Здрастуйте, люди початківці та трохи просунуті користувачі комп'ютера.
Часто так буває, що в процесі нашої з вами роботи перед нами постають досить непрості, на перший погляд, питання по комп'ютерах.

Хочу в цій статті розповісти про найпоширеніші проблеми з комп'ютером.

Питання: Що робити, якщо комп'ютер завис?
Відповідь : По-перше, не потрібно вимикати його з мережі! По-друге, натисніть разом три клавіші Ctrl+Alt+Delete. Повинне відкритися вікно 'Диспетчер завдань', якщо бачите навпроти якоїсь програми напис 'Не відповідає' сміливо натисніть кнопку 'Зняти завдання' і комп'ютер повинен ожити. Якщо ж 'Диспетчер задач' не відкрився, то шукайте на системному блоці (зазвичай під кнопкою включення) маленьку кнопку, після натискання якої комп'ютер перезавантажиться сам.

Запитання: Як звільнити місце на диску?
Відповідь : Можна піти трьома шляхами.
* Перший: можна звільнити місце на диску за допомогою стандартної програми Windows. Натискайте: Пуск-Програми-Стандартні-Службові-Очищення диска, і далі все буде зрозуміло.
* Другий шлях: для цих цілей є спеціальні програми, такі як: Ace Utilities , Jv16 PowerTools 2005 . Вони звичайно розібратися складніше, але вони й можуть набагато більше.
* І третій шлях: Профілактика. Три правила:

1) Не створюйте непотрібних папок, і намагайтеся давати їм назви, що запам'ятовуються, щоб вони не загубилися на вашому диску 2) Не зберігайте все на робочому столі, так як робочий стіл це місце на диску З вашого комп'ютера

3) Якщо ви встановлюєте якісь програми або ігри з образів дисків, самі образи можна після установки видаляти, тим самим звільняючи місце на диску.

Питання: Комп'ютер не бачить флешку
Відповідь: Причин, через які комп'ютер не бачить флешку, може бути кілька.

По-перше, несправність USB входу (куди ми вставляємо власне флешку). Якщо є на комп'ютері місце, куди ще можна вставити флешку - вставляйте. Не допомагає? Значить проблема або в самій флешці або з операційною системою (тобто Windows). Спробуйте вставити флешку на інший комп'ютер. Якщо там все нормально, то проблема у вашому комп'ютері.

Другий спосіб: вставити диск, який вам дали разом з комп'ютером і перевстановити всі драйвери. І останній засіб – перевстановити Windows. Та ще одне. Комп'ютер не бачить флешку, тому що на цьому комп'ютері є вірус. Антивірус також може виправити цю проблему.

Запитання: Не можу подивитися фільм, що робити?

Відповідь: Зазвичай проблема виникає через відсутність кодеків. Найпоширеніша збірка кодеків це K-lite codec pack. Встановлюєте його та радієте перегляду.

Питання: Як правильно ставити запитання щодо комп'ютерів у пошукових системах?

Відповідь: Якщо у вас проблема, пов'язана з конкретною помилкою (маленьке віконце, яке вилітає з неприємним звуком), то пишіть у пошуковику номер цієї помилки, або текст усередині віконця. Якщо хочете знайти потрібну вам програму та завантажити пишіть так: 'Назва програми' завантажити безкоштовно, або 'Назва програми' завантажити torrent. Якщо у вас щось не працює, то так: 'Назва пристрою' не працює. Краще відповіді шукати на форумах, де спілкуються дійсно грамотні люди.

Поки все. Питання щодо комп'ютерів, звичайно, виникають завжди, і ті, що навів я це мала частина

Допомога початківцям комп'ютера, PC.