(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

IP-АТС Panasonic KX-TDE100 та KX-TDE200

АТС для офісів фірми Panasonic серії KX-TDE є чистими IP-системами, тобто їх можна використовувати для встановлення з'єднань, що базуються на принципі комутації IP-пакетів. Звичайні гібридні АТС ґрунтуються на комутації голосових каналів. Ця модель є першим продуктом Panasonic, в якому почала використовуватись подібна технологія. АТС, що випускалися раніше, будувалися з урахуванням технологій класичної телефонії.

АТС серії KX-TDE може підтримувати ті функції та має переваги, які були у попередніх моделях цифрових IP-АТС (серія KX-TDA). Наприклад, сюди можна віднести можливість гнучко нарощувати конфігурації, підтримувати всі сучасні інтерфейси зв'язку, інтеграцію телефонних, мобільних і комп'ютерних мереж в одне ціле. Відмінності полягають в архітектурі: в такий апарат вбудували нову процесорну плату, яку можна встановити не тільки в нову серію АТС, а й у раніше випущені моделі. Завдяки цьому, якщо у Вас є станції, Ви можете легко їх модернізувати до сучасних моделей KX-TDE200/100. За такої модернізації можна збільшити ємність системи на пару десятків IP-телефонів та ліній. АТС серії TDE здатні підтримувати близько 32 зовнішніх IP-ліній та 64 IP-телефонів. Крім того, можна було підтримувати до 128 SIP-телефонів (або H.323 v2). Зовні нові АТС виглядають як системні блоки і мають 6 слотів (TDE100) та 11 слотів (TDE200).

IP АТС KX-TDE

Новий процесор має більше пам'яті та 2 канали голосових повідомлень. Ним можна замінити процесор TDA. Додаткова пам'ять процесора забезпечує реалізацію таких функцій, як проведення 32 сторонньої конференції, розширеного білінгу та готельного сервісу. Крім того, більше пам'яті – більше системних телефонів, які підключаються через функцію DXDP, що не потребує додаткового встановлення обладнання. Оскільки всі плати, створені для KX-TDA, сумісні з АТС моделей KX-TDE200/100, їх можна взаємозамінювати. Вбудований VoIP-шлюз дозволить Вам об'єднати кілька станцій в одну телефонну мережу, яка матиме єдине набірне поле, єдине програмування та єдину тарифікацію дзвінків та передачі факсів між станціями. Крім того, стане можливим підключення IP-телефонів (телефонів серії KX-NT) як стандарту PT-IP. Також можна підключати SIP-телефони інших виробників. Попередні серії IP-АТС компанії Panasonic цього не допускали.

Для IP АТС TDE спеціально були випущені моделі системних IP-телефонів KX-NT346, KX-NT366 і KX-NT343. Вони мають новий стильний дизайн, покращена якість натискання кнопок та звуку. До них можна підключати гарнітуру Bluetooth. Нова модель АТС KX-NT366 уможливлює програмування DSS-кнопок, їх функцій та відображення на дисплеї. Компанія Panasonic розробила технологію, що дозволяє організовувати без додаткової установки плати контролера бездротові системи для внутрішнього зв'язку.

IP АТС KX-TDE100 /200 сумісні з новою багатоканальною базовою станцією KX-TDA0158, яка підключається до чотирьох цифрових портів. Ця базова станція здатна забезпечити одночасно до восьми каналів для розмови. Її можна встановлювати за 500 метрів від системного блоку (підключення кабелем 0,6 мм). В одну АТС максимум Ви зможете встановити 16 станцій, які зможуть забезпечити достатню зону покриття для DECT-системи. Зміни торкнулися також системи діагностики несправностей і помилок. Моделі KX-TDE100 та TDE200 підтримують протокол SNMP. За цим протоколом Ви зможете віддалено стежити за статусом вашої АТС і надсилати запити або налаштувати систему таким чином, що повідомлення про помилки системи надсилатимуться на конкретну адресу.

Максимальна ємність системи

зовнішні лінії:

внутрішні лінії:

максимальна кількість

плат

KX-TDE100

KX-TDE200

CO

96

128

BRI

48

64

PRI

4

4

всього

128 (включаючи IP)

256 (включаючи IP)

системні

64 (128 з DXDP)

128 (256 з DXDP)

CO

6

11

IP-шлюзи (IP+SIP)

2+2

2+2

EXT

6

8

IP-телефони

4

4