(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Простота встановлення за 5 хвилин. Інтелектуальна система посилення стільникового зв'язку 3G UMTS / 4G LTE

Cel-Fi репитер


Як це працює?

Віконний модуль, що приймає, CEL-Fi DUO NU (Network Unit) встановлюється в зоні найбільш впевненого прийому сигналу оператора - як правило, на підвіконні або заскленому балконі. Чим кращий сигнал у місці встановлення – тим більше радіус покриття. Якщо ситуація дуже складна і сигнал є тільки на даху, то додатково можна підключити зовнішню антену.

Прийнятий сигнал передається на пристрій покриття CU (Coverage Unit) Wi-Fi. Блоки зв'язуються між собою на частоті 5 ГГц (діапазони частот U-NII-1 5.15-5.25 ГГц або 5.25-5.35 ГГц та U-NII-2 5.47-5.725 ГГц). У цьому діапазоні поки немає такого сміття, як у звичайному Wi-Fi (2.4Ггц), але прихід сюди дводіапазонний WiFi DUAL BAND WiFi 2.4/5 Ггц може вплинути на ситуацію. Однак, в алгоритм процесора закладено 7-мікросекундний цикл перевірки вільності частоти в даному діапазоні, у разі зайнятості юніти перемикаються на чисту смугу. Якщо всі діапазони зайняті (що мало ймовірно), блоки дійсно не зможуть зв'язатися між собою.

Відстань між пристроями в закритому приміщенні може становити до 25 метрів залежно від можливих втрат сигналу при проходженні фізичних перешкод (стін/перегородок та їх конструктивного матеріалу). Досвід використання людьми каже, що у зонах, де не пробиває Wi-Fi, і цей блок не працює і навпаки.

Пристрій покриття ретранслює та посилює отриманий 3G/4G-сигнал оператора на площу до 1235 кв.м.
Важливо, що сигнал посилюється в обох напрямках на абонента і на базову станцію.

У Cel-Fi встановлений процесор IntelliBoost Baseband. Це спеціалізований процесор, розроблений компанією Nextivity для оптимізації прийому-передачі 3G/4G-сигналу всередині приміщень. IntelliBoost має розширені можливості фільтрації, вирівнювання сигналу і придушення луни. Процесор досить швидкий, щоб забезпечити високу швидкість передачі даних та широке поширення 3G-сигналу в будівлі. Cel-Fi дозволяє одночасно підтримувати до 30 голосових та 6 дата сесій. IntelliBoost контролює посилення у реальному часі, автоматично коригуючи параметри без негативного впливу на макромережу. Cel-Fi підтримує функцію Power control на лініях вгору та вниз, а також автоматичне відключення передавача за відсутності активності абонентського обладнання у зоні охоплення абонентського терміналу.

Вбудований софт Cel-Fi захищений кодом виробника та попередньо налаштовується для роботи з однією з авторизованих мереж операторів мобільного зв'язку України: Київстар, Vodafone, lifecell. Перепрошувати пристрій під іншого оператора можна у центрі авторизації.

Пристрій Cel-Fi не вимагає активації та реєстрації IMSI-списку абонентів, а також дозволів оператора мобільного зв'язку.