(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Найкращі мобільні телефони Motorola та LG

Компанія Motorola та LG є одними з лідерів у галузі розробки та реалізації сучасних телекомунікацій. В асортименті обох виробників є моделі, оснащені сучасними технологіями. Мобільні пристрої даних торгових марок мають сучасний, стильний дизайн, широкі функціональні та мультимедійні можливості, а також простий та зручний інтерфейс.

Мобільні телефони марки Motorola мають великий попит на російському ринку. Основним завданням компанії є створення якісної продукції, здатної надати користувачам широкосмугового зв'язку. Оригінальні конструкційні та дизайнерські рішення, застосування унікальних технологій у галузі голосового та відео-зв'язку – все це вигідно відрізняє продукцію фірми Motorola на світовому ринку телекомунікацій. Крім того, особливістю телефонів цієї торгової марки є високошвидкісний обмін даних для засобів мобільного зв'язку у стандарті GSM та GPRS.

У модельний ряд американського виробника входять такі серії телефонів, як Мотожиття, Мотомедіа, Техномото і Мотошик. Всі серії розраховані на різну категорію споживачів та рівень їхнього доходу: від бюджетних до іміджевих моделей.

Мобільні пристрої Motorola – це зручні, стильні та доступні у ціні телефони високої якості. Крім того, вам не доведеться витрачатися на ремонт мобільних телефонів Motorola, оскільки сучасні моделі американських апаратів відрізняються надійністю та довговічністю.

Телефони LG – це вибір любителів інновацій. В даний час даний виробник є лідером у галузі створення мобільних пристроїв із сенсорним екраном. Сьогодні продукція компанії починає переважати у преміальному сегменті.

Безперечним лідером продажу південнокорейського виробника є серія Viewty KE990. Цей професійний камерофон має стильний сенсорний екран, 5 мегапіксельну камеру та зручний інтерфейс. Не менш затребуваною моделлю компанії є KF600. Великий сенсорний екран InteractPad™ та клавіатура QWERTY – унікальна новинка LG.

На сьогодні мобільні пристрої Motorola та LG є одними з найкращих. Вони добре оснащені і здатні задовольнити вимоги навіть найвибагливіших споживачів. Крім цього, ремонт мобільних телефонів LG і Motorola відрізняється доступністю, а всі необхідні оригінальні деталі для заміни можна без зайвих зусиль придбати у офіційних дилерів мобільних виробників в Україні.