(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Украина вставай!

Сьогодні в Україні пройде загальнонаціональний День гніву, який, за інформацією організаторів, може стати початком безстрокової акції протесту проти соціально-економічної політики уряду.

" Всеукраїнська безстрокова акція протесту проти псевдореформ та псевдореформаторів. Час: 11:00. Місце: Київ – Верховна Рада, регіони – державні адміністрації" , – повідомляють організатори акції.

"14 травня всі громадяни, небайдужі до долі України, мають вийти на вулиці та показати всьому світу, що українці не є мовчазним стадом, який можна безкарно гнати на забій", - наголошують організатори.

Також стало відомо, що сьогодні у Маріїнському парку буде встановлено наметове містечко, яке стане центром протестного руху.

Як повідомляється, для участі в акції необхідно взяти із собою спальний мішок, сухпай на три дні, каремат та посвідчення особи. "Припинення псевдореформ Януковича-Азарова та подальшої узурпації влади в Україні, повернення громадянам права на демократичні та регулярні вибори – це не ті завдання, які можна вирішити шляхом одноденної акції", - заявив лідер громадського руху Спільна справа Олександр Данилюк, який є ініціатором та координатором акції. За його словами, влада може зупинити лише "потужний народний протест, тому має сенс лише безстрокова загальнонаціональна кампанія щодо відновлення конституційного ладу в Україні".

Данилюк переконаний, що Президент та Верховна Рада самовільно набули неделегованих ним на виборах повноважень. Він стверджує, що акції пройдуть у всіх обласних центрах, "але значна частина представників регіонів прагнуть прибути до Києва".