(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Київстар проведе тестування радіочастот у двох містах України

Провідний український мобільний оператор Київстар оголосив про початок тестування нових радіочастот для розширення покриття 4G-мережі. Як повідомляє пресслужба компанії, з 3 вересня 2024 року розпочнеться випробування частот у спектрі 2100 МГц у двох містах – Чернівцях та Горішніх Плавнях.

Нагадаємо, що ще в 2020 році Huawei Україна спільно з Vodafone проведили закрите тестування мережі 4G на частоті 2100 з агрегацією 1800.

Метою тестування є заміна застарілої технології 3G на сучасний стандарт 4G, що дозволить значно покращити якість зв’язку та швидкість мобільного інтернету. За прогнозами компанії, абоненти зможуть відчути суттєве поліпшення якості з’єднання, а швидкість передачі даних може зрости у 10 разів.

Важливо зазначити, що під час тестування всі базові послуги зв’язку, включаючи голосові дзвінки та SMS, працюватимуть у звичайному режимі. Однак для повноцінного використання переваг 4G-мережі абонентам може знадобитися заміна SIM-карти на USIM.

Київстар пропонує своїм клієнтам безплатну заміну SIM-карт на USIM зі збереженням номера. Замовити нову карту можна з доставлянням на відділення Укрпошти або звернувшись до фірмових магазинів оператора.

Така ініціатива є частиною стратегії Київстар з розвитку 4G-технології в Україні, спрямованої на забезпечення абонентів якісним зв’язком та швидкісним мобільним інтернетом по всій країні.


Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре