(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Інтернет

Потреба щодня отримання великих обсягів інформації та її оперативна обробка з вибіркою послужила глобальним сплеском у розвитку Інтернет послуг наприкінці 90-х гг. У наші дні важко уявити сучасну людину без розумного телефону (смартфону) або ноутбука (планшета). Всі ці гаджети служать не тільки для дозвілля та розваг. Бізнес-процеси без Всесвітньої павутини взагалі не можуть існувати.

Постійно є потреба у використанні хмарних сервісів, відео порталів, соціальних мереж, онлайн-комерції, електронних листів. Доступ до всіх цих служб необхідний у дорозі, на відпочинку, у відрядженнях. Мобільність є одним із важливих факторів в оперативності отримання інформації. На допомогу приходять сучасні технології – бездротовий мобільний інтернет. 3G/4G оператори України нарощують свою міць у радіо передачі даних. Щорічно технології розвиваються та швидкість Інтернет-доступу зростають.

Купити 3G модем у Києві

У нашому магазині представлений великий вибір мобільних пристроїв для організації бездротового доступу до Інтернету. WiFi роутери та універсальні 3G/4G точки доступу.

Підключити мобільний Інтернет

Ми допоможемо Вам зробити оптимальний вибір при підборі Оператора зв'язку . Замовте виїзд інженера для випробування покриття. Тарифи на будь-який смак та кишеню.

Інтернет- канали від 3G CDMA до оптичних каналів.

- Мобільний 3G від Інтертелеком, PeopleNet, MTC, Київстар, ТріМоб
- Мобільний та стаціонарний 4GІнтернет від Freshtel, Giraffe

Комп'ютерні мережі

Створення з нуля провідних та бездротових комп'ютерних мереж. Продаж обладнання, монтаж та налаштування - все з одних рук. Модернізація існуючих кабельних систем.
Поки немає жодної новини