(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Без 3G

Мобільний оператор "Київстар" планує припинити підтримку 3G – і вже почав розсилати своїм абонентам відповідні SMS-повідомлення. Роблять це там з метою розвитку 4G-мережі.

Київстар почав розсилати SMS про відключення 3G. Київстар планує припинити підтримку 3G для подальшого розвитку 4G-мережі та впровадження нових технологій. Інформування про дату відключення 3G відбудеться заздалегідь.

077 - новий код Київстар

Український мобільний оператор "Київстар" отримав дозвіл на використання коду мережі 77 (+380 77). Тобто, нові номери оператора починатимуться з 077. Додатковий код дозволить йому не допустити виникнення дефіциту вільних номерів. 

Про новий код повідомили у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку (НКЕК). Там зазначили:

  • дозвіл видано на 5 років;
  • він дозволить "Київстару" підключити до мережі 10 млн. нових номерів.

"НКЕК ухвалила рішення видати приватному акціонерному товариству "Київстар" дозвіл на користування кодом мережі призначення "77" для мобільного зв'язку з абонентською ємністю 10 млн негеографічних номерів для надання електронних комунікаційних послуг на території України терміном на 5 років", – йдеться у повідомленні.


Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре