(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

CDMA Антени спрямовані типу «Хвильовий канал»

установка CDMA антенн

Ми здійснюємо продаж, встановлення та налаштування CDMA антен, займаємося посиленням сигналу 3G мобільного інтернету.


Кваліфіковані спеціалісти компанії:

  • Проведуть перевірку радіоефіру
  • Встановлять 3G антену
  • Налаштують антени на якісний сигнал (використовуючи спеціальну комп'ютерну програму)
  • Забезпечити зв'язок у будь-якому пункті Київської області

У рамках зони обслуговування практично кожної базової станції незважаючи на приналежність до стільникового оператора існують ділянки, що мають гарантоване покриття. Наприклад, офіс у підвалі із залізобетонними стінами або всередині кількох бетонних багатоповерхових будинків, будинок, що знаходиться на значній відстані в лісі, звичайна «мертва зона» за високим пагорбом. Найчастіше подібні ділянки з'являються в промислових зонах, ямах. Число базових станцій у різних районах не здатне вирішити цю проблему повністю. Одна з можливостей змінити це – встановлювати виносні спрямовані зовнішні антени. З практичної точки зору це може означати придбання, наприклад, прямого номера Києва в населених пунктах, що знаходяться на відстані понад 50 кілометрів від базової станції, що знаходиться в безпосередній близькості.

Зазвичай подібна антена встановлюється на стаціонарні термінали (наприклад, Huawei ETS1201) та 3G модеми. Для роботи факсу та інтернету на високому рівні це дуже потрібна річ. Навіть у міських умовах, де як би кількість базових передбачає наявність якісного зв'язку, для гарантовано відмінного сигналу може знадобитися виносна спрямована CDMA антена.

Дана антена кріпиться на кронштейні або щоглі, на стіні або даху і прямує у бік тієї базової станції, сигнал якої сприймається краще і якісніше. Це зовсім не означає, що базова станція має бути найближчою, тому що все залежить від місцевого ландшафту та місця, де встановлюється антена.


CDMA усилитель У разі потреби проводиться встановлення спеціального CDMA підсилювача


Антенний підсилювач ART-800 використовується у разі необхідності збільшення дальності дії терміналів (максимальна вихідна потужність до 300 мВт), які працюють у стільникових мережах зв'язку стандарту CDMA-800.

Для уточнення інформації з питань замовлення та встановлення СДМА антени звертайтесь за номером (044) 33-22-333