(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Число комп'ютерів і, відповідно, їх користувачів з кожним роком збільшується, тому сьогодні власний ПК є практично в кожній родині. Згодом така техніка перестала бути розкішшю, технічний прогрес дозволив у рази знизити вартість комп'ютерного обладнання, після чого воно стало широко доступним.

У разі конкуренції виробники прагнуть максимально відповідати зростаючим вимогам із боку споживачів, які стають дедалі досвідченішими. Багато людей сьогодні купують уже не перший свій комп'ютер, тому вони точно знають, яким критеріям він має відповідати. Таким чином, з основних тенденцій комп'ютерної промисловості останніх років можна відзначити поступове зниження цін при одночасному збільшенні потужності та продуктивності пристроїв.

Актуальні моделі комп'ютерів є гранично універсальними машинами: тут і власний домашній мультимедіа-центр, і містке сховище для всієї необхідної інформації, і зручні інструменти для офісної роботи, і широкі ігрові можливості. Як приклад можна навести модель класу GM від виробника Formoza під назвою GML975+. Будується вона на базі сучасного процесора AMD Phenom 9750 X4 Socket-AM2+, оснащується 4 Гб оперативної пам'яті, універсальним пристроєм для карт пам'яті, DVD і CD приводами з можливість запису дисків, відео картою PCI-E Radeon HD 4850 з 512 МБ оперативної пам'яті і звуковою картою Creative X-Fi Xtreme. Крім того, у надійний корпус GMC AVC-K1 інтегровані контролери Wi-Fi, Bluetooth та ТВ-тюнер.

Усі найбільш актуальні моделі комп'ютерів створюються на базі двоядерних процесорів від провідних світових виробників Intel та AMD, які традиційно першими представляють на ринку інноваційні та максимально досконалі комп'ютерні технології. p align="justify"> Характерними рисами сучасних комп'ютерних конфігурацій є використання передових наборів мікросхем, а також відеокарт високої продуктивності, побудованих на базі ATI Radeon HD 4870 або GeForce GTX260, обсяг власної оперативної пам'яті яких становить 896 Мб або 1 Гб. Такі параметри дозволяють ефективно працювати в сучасних програмах для створення та обробки 3D зображень, а також запускати більшу частину новітніх комп'ютерних ігор.

Наведемо приклад актуальної конфігурації комп'ютера фахівців компанії KNS. Отже, модель ULTRA Modern Intel, як випливає з назви, побудована на базі процесорів Intel Core 2 Duo та Intel Core 2 Quard. Як відеокарта тут використовується GeForce GTX260 з 896 Мб внутрішньої пам'яті або ATI Radeon HD4870 з 1024 Мб оперативної пам'яті на вибір користувача. Материнська плата – Asis Socket 775. Об'єм швидкісного жорсткого диска Seagate не може не вражати, адже він становить 1 ТГб. Крім того, комп'ютер оснащується оптичним DVD-RW приводом, пристроєм для читання карт, а також Wi-Fi адаптером та потужною звуковою картою з підтримкою формату 7.1.

Серед цікавих тенденцій комп'ютерної індустрії останніх можна відзначити поява компактних процесорів, комплектація яких має на увазі наявність вентилятора. Оригінальні особливості конструкції таких комп'ютерів визначають їх по-справжньому компактний дизайн. Як приклад можна навести серію комп'ютерів WEBS від виробника Portwell Inc., побудованих на базі процесорів Intel Atom та материнських плат Mini-ITX або Nano-ITX. Крім відсутності вентилятора та обумовлених цим фактом малих розмірів корпусу комп'ютери цікаві високими показниками продуктивності та зниженим рівнем споживання електроенергії.