(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

HDD медіаплеєр Dune Smart D1

Ймовірно, настали, нарешті, ті самі часи, коли рівень технічної думки піднявся настільки високо, що отримані в результаті її роботи дітища не просто дивують, а приводять споживача в невимовне захоплення, вражаючи своєю функціональністю, ергономічністю та надзвичайними підходами до вирішення найпростіших питань. Так зовсім недавно компанія HDI Dune випустила нову лінійку своєї мультимедійної техніки і універсальний медіапрогравач Dune HD Smart D1 , будучи її типовим представником, має всі перераховані переваги.

Насамперед, хочеться звернути увагу на той факт, що плеєр цей, крім свого прямого призначення, може бути використаний як основний елемент для створення домашнього кінотеатру вашої мрії. Це дуже просто може бути здійснено за допомогою опціональних модулів розширення, якими, обравши їх за своїм смаком та бажанням, легко можна доповнити наявну основу. Всі модулі розширення мають однаковий розмір і, поєднуючи їх за допомогою спеціальних планок, можна отримати систему, що задовольняє найвибагливіший смак.

Відеопрогравач Dune HD Smart D1 дозволяє переглядати практично всі наявні на даний момент формати відео, будь то 3D, MKV або будь-який інший. Високоякісне підвищення роздільної здатності, дає можливість дивитися улюблені фільми у найкращій якості, аж до Full HD (1080p). Гнучка підтримка для DTS HD Master Audio та Dolby True HD, а також можливість підключити будь-які додаткові пристрої, використовуючи повний набір стандартних відео-аудіо роз'ємів, зробить звук неймовірним, що у поєднанні з чудовою якістю картинки дозволить вам чудово провести час і, безперечно, подарує незабутні враження.

Використаний у даній моделі процесор Sigma Designs 8642/8643 забезпечує відмінну швидкість з'єднання, а можливість підключення безпосередньо до NAS (UPnP, SMB, NFS) або ПК робить HDD медіаплеєр Dune HD Smart D1 ще більш функціональним.

Завдяки наявності трьох високошвидкісних портів USB 2.0, ультрасучасного порту USB Slave, можливостям підключення зовнішніх носіїв інформації через інтерфейс eSATA, а також установці внутрішнього HDD жорсткого диска медіапрогравач Dune HD Smart D1 стає надзвичайно зручним для використання, що додає йому черговий чималий плюс.

Описуючи функціонал цього дива техніки не можна не згадати і про здатність його відтворювати та записувати програми цифрового телебачення, інтернет-радіо, а також опцію, що дозволяє переглядати фотографії у вигляді слайд-шоу з додаванням до них різноманітних ефектів переходів та переглядом плейлиста.

Матеріал підготовлений спеціалістами hd-players.com