(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Інтернет-провайдери України. Оптимальний вибір

В наш час існує велика кількість фірм, що надають доступ до Інтернету. Але кожен провайдер Інтернету чимось відрізняється від іншого. Якість послуг та ціни у всіх різні, тому вибір провайдера потрібно робити після ґрунтовного вивчення всіх нюансів. Але як визначити який провайдер найкращий?

Відповідь на це питання дуже проста – та, яка найбільше задовольняє вашим вимогам. Але щоб знайти такого, для початку слід сформулювати для себе самого, які саме вимоги Ви пред'явите постачальнику Інтернету.

Існує багато факторів, які можуть вплинути на вибір, основні з них ми зараз перерахуємо:

1) Бюджет.

Після того як Ви зрозуміли, що вам потрібна ця послуга, перше про що слід подумати, то це про те, яку суму Ви готові витратити на Інтернет. Якщо у Вашому випадку йдеться про бізнес, слід подумати про те, яку частину бюджету компанії Ви готові виділити на забезпечення організації доступом у «всесвітню павутину».

2) Швидкість Інтернету або ширина каналу провайдера.

Вам точно слід знати, які обсяги даних Ви завантажуватимете і закачуватимете з Інтернету, щоб визначити оптимальну швидкість Інтернету . Між ціною та швидкістю Інтернету існує пряма залежність. Чим швидше, тим дорожче.

3) Додаткові послуги.

Важливо знати які додаткові послуги може надати провайдер. Наприклад, багато провайдерів надають доступ до телевізійних каналів через IP TV. Це означає, що за невелику доплату, а іноді навіть безкоштовно, можна отримати цифрове телебачення. Якщо купити ці дві послуги в одного і того ж постачальника, можна значно виграти в ціні. Крім того, деякі провайдери, спільно з виробниками ПЗ надають ліцензійні антивірусні програми та інший корисний софт.

4) Надійність.

Обриви зв'язку або заниження швидкості Інтернету – основні проблеми, з якими стикається користувач. Необхідно заздалегідь знати, як часто це відбувається у конкретного постачальника послуг.

5) Підтримка.

Потрібно знати, наскільки швидко постачальник Інтернету вирішує проблеми, що виникають. Чи завжди доступна служба підтримки, і скільки способів зв'язку з цією службою пропонується.

Крім перерахованих вище, існують й інші фактори, але в більшості випадків до уваги беруться саме ті, що є в нашому списку. Інформацію, необхідну для вибору провайдера, можна отримати на спеціалізованих сайтах. Наприклад, сайт TestSkorostiInterneta.com.ua призначений для збирання інформації про роботу українських постачальників Інтернету, і в цьому випадку може послужити хорошу службу.