(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Доступ до Інтернету та створення локальної мережі


Сьогодні людина не може обійтися без комп'ютера, телефону та іншої електронної техніки. Крім того, пристрої повинні обов'язково мати доступ до мережі Інтернет, оскільки сьогодні вона замінила довідники, бібліотеки, магазини, розмови з друзями. Інтернет потрібний також і для здійснення повноцінної роботи тієї чи іншої компанії.

Вихід до Інтернету в даний час здійснюється різними способами. Одним із перших широко поширених способів був Dialup, що дозволяв за допомогою модему та телефонної мережі підключити комп'ютер до сервера та користуватися Інтернетом. Але ця технологія мала дуже невелику швидкість передачі даних і залежала від часу, проведеного в мережі. У 2000 році став використовуватися DSL, що має велику пропускну здатність. Такий доступ також вимагає наявності телефонної мережі та модему, проте за вартістю він набагато нижчий, ніж Dialup. Зараз найчастіше використовуються технологія Ethernet і волоконно-оптичний кабель, які мають дуже високу швидкість передачі даних.

У організаціях, де має бути доступ до Інтернету з кількох комп'ютерів, можна створити провідну локальну мережу. Однак велика кількість проводів – це дуже незручно, особливо в обмеженому просторі. Сьогодні в офісних приміщеннях можливе створення бездротової мережі Wi-Fi. Широкий вибір обладнання для таких мереж надає Ватага Груп – інтернет магазин у Києві – та інші компанії, що встановлюють доступ до Інтернету.

Існують різні варіанти створення бездротової мережі Wi-Fi. Доступ до Інтернету може бути обмежений одним комп'ютером, який фактично стає сервером. Для створення локальної мережі цій машині потрібний роутер, а для інших комп'ютерів мережі знадобляться Wi-Fi-адаптери. Якщо в компанії потрібно замінити комп'ютери або дані пристрої ще тільки потрібно придбати, простіше купити ноутбук в Києві, Донецьку і будь-якому іншому місті, так як в ноутбуках розташовуються вбудовані адаптери Wi-Fi. Також замість комп'ютера-сервера можна використовувати спеціальний роутер, що дозволяє здійснювати передачу даних та доступ до Інтернету з інших комп'ютерів. Для такого роутера не потрібний ПК.
Вибираючи спосіб підключення до інтернету та створення локальної мережі, необхідно врахувати всі умови: які компанії надають доступ до мережі в потрібному районі, які технології виходу в Інтернет можливі, які можливості необхідні для роботи компанії.