(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Як правильно відправити / прийняти CDMA факс

за допомогою терміналу стандарту CDMA

Зверніть увагу! Для правильної роботи телефонів, що працюють з терміналами CDMA, необхідно перевести їх у режим тонального набору (про необхідні дії можна прочитати в інструкції).


Робота з факсом

У стандарті CDMA факси можна надіслати або прийняти лише у повному автоматичному режимі.

Аналоговий факс

Ця послуга передбачає підключення факсимільного апарату, який використовує аналогові лінії зв'язку з Вашим бездротовим терміналом CDMA для прийому та передачі факсів. Ця послуга потребує активації оператором.

Для використання даної послуги потрібна наявність:

  • аналогового факсимільного апарату;
  • Абонентський термінал CDMA (роз'єм RJ-11), який може підтримувати роботу аналогового факсу (деякі моделі вимагають встановлення факсової плати). Для отримання більш детальної інформації слід звернутися до інструкцій до терміналів та факсів;
  • Кабель RJ-11 plug-plug необхідний для підключення факсу до терміналу.

додаткові відомості

  1. Для того, щоб здійснювати роботу з аналоговим або цифровим апаратом Вам потрібно самостійно змінювати режим, це означає, що під час розмови прийняти факсимільне повідомлення неможливо. Для надсилання або отримання факсу під час дзвінка необхідно завершити дзвінок та надіслати факс. Для прийняття факсу слід перевести термінал CDMA в режим прийому факсів і під час вхідного виклику натиснути відповідну кнопку. Після прийому факсу необхідно перевести апарат у звичайний голосовий режим.
  2. Для того щоб здійснювати передачу факсу необхідно мати лише один абонентський номер, який може бути використаний як для зв'язку, так і для передачі факсимільних сполучення.
  3. Швидкість передачі/прийому аналогового факсу становить 14,4 Кбіт/сек (залежить від якості радіосигналу)

Для того щоб здійснювати роботу з аналоговим факсимільним апаратом, необхідно лише підключити факс до терміналу за допомогою роз'єму RJ-11 і кабелю RJ-11 plug-plug.

Повні версії інструкцій щодо прийому та передачі факсів Ви можете знайти в Інструкції користувача для конкретної моделі факсу.
Huawei Fax

Huawei ETS-1201

Надсилання факсу CDMA

Для надсилання факсимільного повідомлення за допомогою терміналу Huawei потрібно набрати комбінацію: ##0 ХХХ-ХХ-ХХ* , де ХХХ-ХХ-ХХ - це номер телефону, на який потрібно надіслати факс. Наприклад, за номером 5371010, потрібно набрати ##05371010* . Після того, як почуєте певний сигнал, необхідно натиснути кнопку 'Старт'. При цьому у сторони, яка приймає факс, апарат має знаходитись в автоматичному режимі.

Прийом факсу CDMA

Для того, щоб прийняти факсове повідомлення, необхідно перевести термінал Huawei в режим прийому факсу. Для цього потрібно набрати на апараті ##36* . Далі всі вхідні дзвінки будуть розпізнаватись як факс. На апараті слід налаштувати автоматичний режим отримання факсимільних повідомлень (зазвичай це кнопка Receive mode)

Для того, щоб вийти з режиму факсимільних повідомлень, можна набрати ##30* або здійснити перезавантаження терміналу Huawei ETS 1201.  


Sungil Fax

Sungil SXT-800UF (AGT-800UF)

Надсилання факсу

Для надсилання факсимільного повідомлення за допомогою терміналу Sungil потрібно набрати комбінацію: #0* ХХХ-ХХ-ХХ , в якій ХХХ-ХХ-ХХ – це номер телефону, на який потрібно надіслати факс. Наприклад, за номером 5371010, потрібно набрати #0*5371010 . Після того, як почуєте певний сигнал, необхідно натиснути кнопку 'Старт'. При цьому у сторони, яка приймає факс, апарат має знаходитись в автоматичному режимі.

 

Прийом факсу

Для отримання факсимільного повідомлення можна використовувати два режими:

Режим безперервного прийому факсу. Для встановлення даного режиму потрібно набрати #52* (набір повинен підтвердитися характерним сигналом).

Режим одноразового прийому факсу. У цьому режимі апарат автоматично перейде в голосовий режим після прийняття факсу. Для встановлення даного режиму необхідно ввести комбінацію ##52# (набір має підтвердитись характерним сигналом).

Примітка: Для отримання факсів апарат повинен бути переведений в автоматичний режим після другого або третього дзвінка.

Щоб перейти у звичайний голосовий режим, потрібно набрати на апараті ##51* (набір повинен підтвердитися характерним сигналом).

AXW Fax

Axesstel AXW T-800

Надсилання факсу

Перед тим як надсилати факс, необхідно перевести апарат у режим аналогового факсу. Для цього потрібно набрати **521# при піднятій трубці (набір повинен підтвердитись характерним сигналом). У цьому режимі апарат сприйматиме всі вихідні та вхідні дзвінки як передачу факсу. Після цього необхідно набрати номер одержувача та натиснути кнопку 'Старт'.

Примітка: Апарат абонента, який приймає факс, повинен перебувати в автоматичному режимі.

Через термінал AXW-T800 факс можна надсилати через голосовий режим. Для цього перед номером адресата необхідно набрати *99*ХХХ-ХХ-ХХ , де ХХХ-ХХ-ХХ - це номер телефону, на який потрібно надіслати факс. Наприклад, якщо номер адресата 5371010, комбінація буде наступною: *99*5371010 . Після цього потрібно натиснути кнопку 'Старт'.

Прийом факсу

Для того, щоб прийняти факс, можна використовувати два режими:

Режим безперервного прийому факсу. Для встановлення цього режиму необхідно набрати **521# (набір повинен підтвердитися відповідним сигналом). У цьому режимі всі дзвінки, як вхідні, так і вихідні апарат сприйматиме як премію або передачу факсу.

Режим одноразового прийому факсу. У цьому режимі апарат знову повернеться до голосового режиму після одного факсу. Для встановлення потрібно набрати **522# (набір повинен підтвердитися відповідним сигналом).

Примітка: для прийому факсів апарат повинен перебувати в автоматичному режимі. Здійснити перехід в автоматичний режим слід після початкового дзвінка.

Для переходу до звичайного голосового режиму необхідно набрати **511# (набір повинен підтвердитися відповідним сигналом).

Якщо вам не вдалося надіслати або прийняти факс, необхідно звернутися до технічної підтримки вашого оператора CDMA.