(098) 333-37-97
(050) 619-49-34
0
0

Ваш кошик порожній :(

Режим Ultra у аналізаторы спектру tinySA ULTRA 5,3GHz (Zeenko) за замовчуванням вименено, але його можна ввімкнути за допомогою команди CONFIG/MORE/ENABLE ULTRA, використовуючи код розблокування 4321. Після ввімкнення ультрарежим залишається ввімкненим. Іноді для оновлення ПЗ може знадобитися повторне ввімкнення. Вмикаючи ультрарежим, ви підтверджуєте, що розумієте та погоджуєтеся з обмеженнями ультрарежиму.

Розширений Ультра режим

Під час нормального вхідного режиму низьких частот фільтр низьких частот на вході забезпечує відсутність дзеркальних і хвилястих сигналів, але це також обмежує максимальні використовувані частоти смугою пропускання фільтра низьких частот (приблизно 800 МГц). Коли цей фільтр низьких частот видаляється, перший змішувач може використовуватися для дуже високих частот, але поряд з бажаними продуктами змішування також будуть створюватися різні дзеркала та шпори. Використовуючи спеціальний алгоритм, який вимагає багаторазових вимірювань на різних частотах, подібний до того, який використовується в аналізаторах спектру Signal Hound USB, можна усунути більшість цих дзеркал і шпор для сигналів, які присутні достатньо довго, щоб вимірювати їх багаторазово. Дуже короткі або складні сигнали та широкосмугові сигнали (більше 1 МГц) не працюватимуть належним чином із алгоритмом усунення дзеркала та спотворення.

У режимі Ultra вхідний фільтр низьких частот автоматично вмикається для всіх частот у межах смуги пропускання фільтра низьких частот (максимум до 750 МГц). Для високих частот фільтр низьких частот буде обійдено, і вимірювання відбуватиметься повільніше через кілька вимірювань на частоту, необхідних для дзеркала та алгоритму усунення імпульсів.

Окрім алгоритму усунення дзеркал і шпор, також можна видалити дзеркала та шпори за допомогою зовнішнього попереднього селектора, який пропускає на вхід лише обмежену смугу частот. Практичним прикладом такого попереднього селектора є смуговий фільтр Wi-Fi або антена з обмеженою смугою пропускання. Наприклад, використання антени, налаштованої на діапазон Wi-Fi, достатньо для усунення більшості хвиль і дзеркал, а також дозволяє швидше вимірювати й перехоплювати короткі передачі для консолідації в режимі максимального утримання, щоб побачити зайнятість діапазону Wi-Fi.

Якщо вхідний фільтр низьких частот вимкнено, гетеродин (LO) більше просочуватиметься на радіочастотний вхід. Очікуйте рівні до -10 дБм. Під час звичайних вимірювань це не повинно бути проблемою, але це може вплинути на дуже чутливу схему, підключену до радіочастотного входу.

Максимальна вхідна частота в ультрарежимі обмежена 12 ГГц (у режимі HARMONIC 3 за замовчуванням) або 20 ГГц (у режимі HARMONIC 5), але максимальний рівень каліброваної частоти становить 6 ГГц. Чутливість зменшується зі збільшенням частот і приблизно на 10 дБ нижча над 2,5 ГГц і на 25 дБ нижче над 5,3 ГГц. Таблиця корекції вхідного сигналу коригує ці зниження чутливості до 6 ГГц. Вище 6 ГГц немає корекції, залежної від частоти, і чутливість швидко падає.

Повне сканування від 0 Гц до 6 ГГц з увімкненим алгоритмом усунення дзеркала та хвилі займає майже 14 секунд.

Увімкнення режиму Ultra не має негативного впливу на вимірювання нижче частоти ULTRA START, тому після ввімкнення режиму Ultra немає причин вимикати режим Ultra, але за потреби це можна зробити також за допомогою тієї самої команди CONFIG/MORE/ENABLE ULTRA. Усунення дзеркала та шпори автоматично вимикається та вмикається, коли для параметра CONFIG/SPUR REMOVAL встановлено значення AUTO ([A]). Його можна вручну дезактивувати, якщо він не потрібен під час використання попереднього селектора, встановивши для параметра CONFIG/SPUR REMOVAL значення OFF ([_])

Підсумовуючи недоліки вимірювання в ультрарежимі:

  • Збільшений час сканування
  • Не вдається вловити дуже короткі сигнали
  • Не вдається захопити сигнали сканування (наприклад, від підмітальної машини)
  • Показує помилкові сигнали при використанні з дуже складними або широкими сигналами.
  • Більш високий витік LO від роз'єму RF
     

Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре